Södra Judo Open I 2019-02-02 Torvalla Haninge

Categories

Results

FEL BÄLTE (0)
Struken (0)
U9-2 (4)
U9-3 (4)
U9-4 (3)
U9-5 (3)
U9-6 (3)
U9-1 (4)
U11-2 (4)
U11-3 (4)
U11-4 (4)
U11-5 (4)
U11-6 (4)
U11-7 (4)
U11-8 (4)
U11-9 (4)
U11-1 (4)
U11-10 (4)
U11-11 (4)
U11-12 (4)
U11-13 (4)
U11-14 (4)
U11-15 (3)
U11-16 (3)
U11-17 (3)
F13-2 (5)
F13-3 (4)
F13-4 (4)
F13-5 (3)
F13-1 (5)
P13-2 (5)
P13-3 (5)
P13-4 (5)
2.Titus SOLOVJOFFStockholms JK
P13-5 (5)
P13-6 (5)
P13-7 (5)
P13-8 (5)
P13-1 (5)
F15-36 (2)
2.Greta PALMQUISTIK Södra
F15-40 (3)
1.Tara BABULFATHIK Södra
2.Tora ALTERSTENIK Södra
3.Alva LARSSONTrollhättans JK
F15-44 (4)
1.Alma LENGYELIK Södra
2.Alvida ÖSTERMANTäby JK
3.Freja VELANDERTrollhättans JK
4.Paulina LARSSONSPIF Judo
F15-52 (5)
1.Vilda BACKLUNDIK Västra Mölndal
2.Vilja KÖRDELTrollhättans JK
3.Weronika GALATZIK Södra
4.Sarah SERNGARDTrosa Vagnhärad kf
5.Marina MALLOUSTrollhättans JK
F15-63 (6)
1.Alva ENGLUNDTrollhättans JK
2.Linnea GRANVOLDBorlänge JK
3.Nicola POBLOCKA LADRAAJärfälla Judoklubb
3.Tyra LOVANGLinköpings JK
P15-38 (4)
2.Henry GHISLERStockholms JK
3.Albin FORSELIUSIK Västra Mölndal
P15-42 (3)
2.Alfons VALOTyresö Judo & Jujutsuklubb
3.Lechao MOSESSONIK Södra
P15-50 (13)
1.Rasmus HÅKANSONKnivsta JK
2.Ville MATTSSONStockholms JK
3.Uno HELLMANFrövi JK
3.Kim ASPELINIK Södra
5.Axel WESTBERGSaltsjö JK
5.August GAMRELLIK Södra
7.Vidar LOVANGLinköpings JK
7.Luka ZIVANOVICSödertälje JK
P15-60 (4)
1.Vilhelm HELJASVAARAÅkersberga JK
2.Luka TRIFKOVICStockholms JK
3.Ilya MYADININSPIF Judo
4.Adam AMANBAEVSPIF Judo
P15-73 (4)
1.Isac MILTONTäby JK
2.Teodor WALLÉNArboga JK
3.Jonathan THYBERGIK Södra
4.Ludvig STJERNFELDTUpplands Väsby JK
F18-57 (4)
1.Angela WALLENTINIK Södra
2.Malou WALLENTINIK Södra
3.Petronella LARSSONSPIF Judo
4.Ally JOSEFSSONVästbo JK
F18-70 (4)
1.Nataly BAZANStockholms JK
2.Emilia KANGASKöpings JK
3.Jennifer TÖRNROSBollnäs JK
4.Clara MAGNUSSONSPIF Judo
P18-50 (6)
1.Ville MATTSSONStockholms JK
2.Hugo ELIASSONTäby JK
3.Karl KANGASTäby JK
3.Ville MATTSSONStockholms JK
P18-55 (4)
1.Miljohn MAXLINStockholms JK
2.Max CHRISTIANSSONGöteborgs JK
3.Adam LACHNERIK Västra Mölndal
4.Måns FRÖJDOxelösunds JK
P18-60 (7)
1.Heydar PASHAEVStockholms JK
2.Benjamin GONZALEZOxelösunds JK
3.Tor LUNDSTRÖMOxelösunds JK
3.William SJÖBLOMUppsala JK
P18-66 (10)
1.Kevin ASPELINIK Södra
2.Pelle MATTSSONStockholms JK
3.Björn HAGLANDFalu JK
3.Eiric AARDALSBAKKEÅkersberga JK
5.Anders BRISENHEIMIK Södra
5.Elmo REBICMariestads JK
7.Benjamin HELLBLOMUppsala JK
7.Emil EKELUNDTäby JK
P18-73 (8)
1.Pontus BLOMSTRANDIK Södra
2.Oskar VINTERSKOG-DANIELSSONGöteborgs JK
3.Liam SPIBEYUppsala JK
3.Albin MÄNTYLÄUppsala JK
P18-81 (6)
1.Kalle BÅÅTHEIK Södra
2.Joseph KRATSASHVILISPIF Judo
3.Markus BENGTSSONNorrköpings JK
3.Tor BLOMDAHLSPIF Judo
D21-70 (2)
1.Emelie TERAO TEDEHOLMUppsala JK
2.Angela WALLENTINIK Södra
H21-66 (4)
1.Jacob LACHNERIK Västra Mölndal
2.Moatasm MOOBorlänge JK
3.Simon STENBÄCKNorrköpings JK
4.Yousef EL ZEINSPIF Judo
H21-73 (9)
1.Martin SÖDERBERGIK Södra
2.Oskar VINTERSKOG-DANIELSSONGöteborgs JK
3.Pontus BLOMSTRANDIK Södra
3.Pasha PASHAEVStockholms JK
5.Rasmus SANDBLOMTrollhättans JK
5.Erik WRETBORNIK Västra Mölndal
7.Simon LARSSONSödertälje JK
7.Kristoffer ANTFOLKÅlands Judoklubb
H21-90 (7)
1.Leonidas HYTÖNENIK Södra
2.William RITTFELDTGöteborgs JK
3.Emil GLADKnivsta JK
3.Kalle BÅÅTHEIK Södra
DV-63 (3)
1.Loredana LARIÅlands Judoklubb
2.Helena HUGOSSONTäby JK
3.Muriel STEINERTäby JK
HV-81 (3)
1.Peter HEDBollnäs JK
2.Konstantin KARPOVÅlands Judoklubb
3.Miroslav ZVONARVästbo JK
HV+100 (3)
1.Jalal AMKIDHLudvika JK
2.Burak CAMURSOYSigtuna JK
3.Fredrik NORSTRÖMIK Södra
HV-66 (4)
1.Lars ELIASSONTäby JK
2.Mikael EKENBERGÅkersberga JK
3.Kai CHIANGSaltsjö JK
4.Andrea DE GIORGIOStockholms JK
M34A-73 (2)
1.Silviu CRISTIANVästbo JK
2.Jarmo KIVIHARJUVisby JK
DV-NEWAZA (4)
1.Loredana LARIÅlands Judoklubb
2.Helena HUGOSSONTäby JK
3.Muriel STEINERTäby JK
4.Maud WICKSTRÖMÅlands Judoklubb
HV-90 (3)
1.Jimmy ANDERSSONNorrköpings JK
2.Anders KARLSSONVästbo JK
3.Frank JOSEFSSONVästbo JK
H-ÖV (9)
1.Kevin NESTORNorrköpings JK
2.Merab SARAULIGolden Gori
3.Jalal AMKIDHLudvika JK
3.Joacim EBERHARDSSONStaffanstorps JK
5.Fredrik NORSTRÖMIK Södra
5.Lars BERGSTRÖMÅkersberga JK
7.Jimmy ANDERSSONNorrköpings JK
7.Burak CAMURSOYSigtuna JK
SN-2 (4)
1.Camilla GUNNARSSONLandvetter JK
2.Max FINESSI HOLMHuddinge Judo
3.Ola LARSSONIK Västra Mölndal
4.Nathalie FRISKKumla Kampsport
SN-3 (4)
1.Rasmus PETTERSSONFrövi JK
2.Ludwig RÖSSELHARTIK Södra
3.Leo TELLANDERIK Södra
4.Mia ANDERSSONVasastans Handikappjudo
SN-4 (3)
1.Mikael JÄRSÄTHERVasastans Handikappjudo
2.William ERICSSONLandvetter JK
3.Sara NYMANIK Södra
SN-5 (3)
1.Carolina GUSTAFSSONIK Södra
2.Emily MUTHÉNIK Västra Mölndal
3.Henrik ROTHIK Västra Mölndal
SN-6 (4)
1.Christian JOHANSSONIK Södra
2.Daniel SJÖBLOMIK Södra
3.Thomas HAMLETIK Västra Mölndal
4.Mikael LANDÉNVasastans Handikappjudo
SN-7 (4)
1.Kristoffer TÖRNQVISTIK Västra Mölndal
2.Andreas OSKARSSONIK Västra Mölndal
3.Elias MOBERGIK Södra
4.Johan HÖRNEFELDTVasastans Handikappjudo
SN-8 (3)
1.Patrik JOHANSSONIK Södra
2.John BJÖRKLUNDKumla Kampsport
3.Erik WEYANDÅlands Judoklubb
SN-9 (4)
1.Galina BIBIKVasastans Handikappjudo
2.Petra JARVOLLIK Västra Mölndal
3.Riitta VENÄLÄINENVasastans Handikappjudo
4.Alf LIIFIK Södra
H-66 (4)
1.Jacob LACHNERIK Västra Mölndal
2.Andrea DE GIORGIOStockholms JK
3.Simon STENBÄCKNorrköpings JK
4.Ali AHMADILudvika JK
H-73 (5)
1.Martin SÖDERBERGIK Södra
2.Erik WRETBORNIK Västra Mölndal
3.Robin PERSSONGöteborgs JK
4.Joel SIDEBÄCKUppsala JK
5.Henrik SNELLMANArboga JK
H-81 (6)
1.Leonidas HYTÖNENIK Södra
2.William RITTFELDTGöteborgs JK
3.Lars BERGSTRÖMÅkersberga JK
3.Adam CLEVHULTOxelösunds JK
H-90 (4)
1.Kevin NESTORNorrköpings JK
2.Emil GLADKnivsta JK
3.Alf CARLSSONFalu JK
SN-1 (4)
1.Ida BJÖRNRITZKumla Kampsport
2.Amanda ORRBOFrövi JK
3.Zara STORMIK Västra Mölndal
4.Sofie LERINIK Södra
SN-10 (5)
2.Per BRISENHEIMIK Södra
3.Hubert GALATZIK Södra
4.Nils TELLANDERIK Södra