Södra Judo Open II 2019-04-13 Torvalla Haninge

Categories

Results

Struken (0)
U9-2 (4)
U9-3 (4)
U9-4 (4)
U9-5 (4)
U9-6 (4)
U9-7 (4)
U9-8 (4)
U9-1 (4)
U11-2 (4)
U11-3 (4)
U11-4 (4)
U11-5 (4)
U11-6 (4)
U11-7 (4)
U11-8 (4)
U11-9 (4)
U11-1 (4)
U11-10 (4)
U11-11 (4)
U11-12 (4)
U11-13 (4)
U11-14 (4)
U11-15 (4)
U11-16 (4)
U11-17 (4)
U11-18 (4)
U11-19 (5)
F13-2 (5)
F13-3 (5)
F13-4 (5)
F13-5 (5)
F13-6 (5)
F13-1 (3)
P13-2 (5)
P13-3 (5)
P13-4 (5)
P13-5 (5)
P13-6 (5)
P13-7 (5)
P13-8 (5)
P13-9 (5)
P13-1 (3)
P13-10 (5)
P13-11 (5)
P13-12 (4)
P13-13 (4)
P13-14 (3)
F15-36 (2)
2.Greta PALMQUISTIK Södra
F15-40 (5)
1.Tara BABULFATHIK Södra
2.Tilde WÅHLINStaffanstorps JK
3.Tora ALTERSTENIK Södra
4.Alva LARSSONTrollhättans JK
5.Elin SÖDERMANSöderhamns JK
F15-44 (4)
1.Isabella GHAZINOURUmeå JK
2.Alma LENGYELIK Södra
3.Annie HERMANSSONSolna Judo Club
4.Freja VELANDERTrollhättans JK
F15-48 (4)
1.Weronika GALATZIK Södra
2.Agnes LARSSONJönköpings JK
3.Jenny JÖNSSONStaffanstorps JK
4.Leila AVDICLidköpings Budoklubb
F15-52 (4)
1.Nikoletta MANGERStaffanstorps JK
2.Molly STEERStaffanstorps JK
3.Marina MALLOUSTrollhättans JK
4.Alexandra SÅNGBERGSolna Judo Club
F15-57 (4)
1.Tyra LOVANGLinköpings JK
2.Vilja KÖRDELTrollhättans JK
3.Klara SJÖSTRÖMIK Södra
4.Röskva GOTTBERGÅlands Judoklubb
F15-63 (5)
1.Nicola POBLOCKA LADRAAJärfälla Judoklubb
2.Maja SVENSSONFrövi JK
3.Alva ENGLUNDTrollhättans JK
4.Linne'a GRANVOLDBorlänge JK
5.Vanessa ROSBÄCKÅlands Judoklubb
F15+63 (3)
1.Elina HERMANSSONVäxjö JK
2.Fiona NIKULAÅlands Judoklubb
3.Tea HANDBERGTrollhättans JK
P15-38 (2)
1.Marlon DOHLMANNStaffanstorps JK
P15-42 (7)
2.Henry GHISLERStockholms JK
3.Viktor OLHEDStaffanstorps JK
P15-46 (6)
1.Kacper LEMPICKIJönköpings JK
2.Leo ANDERSSONKarlstad JK
3.Axel STABERGStaffanstorps JK
3.Matti HELLBLOMUppsala JK
P15-50 (6)
2.Peter SCHYLDTTäby JK
3.Jonatan GEMBÄCKKnivsta JK
3.August GAMRELLIK Södra
P15-55 (7)
1.Pontus WERNERLandvetter JK
2.Luka TRIFKOVICStockholms JK
3.Martin HOVERHJELMTäby JK
3.Vincent DAHLQVISTÅkersberga JK
P15-60 (7)
1.Hannes HEDENBLADAktiv Judo
2.Vilhelm HELJASVAARAÅkersberga JK
3.Ante ANDERSSONLjusdals JK
3.Rasmus JIMMERHOLTIK Södra
P15-66 (4)
1.Emil WIKMANÅkersberga JK
2.Abdula SATUYEVGävle Judo Club
3.Kacper BORKOWSKISödertälje JK
4.Isac MILTONTäby JK
P15-73 (5)
1.Max FREDRIXONStorfors JK
2.Edvin PERNÄNG THORMODSSENSPIF Judo
3.Jonathan THYBERGIK Södra
4.Teodor WALLÉNArboga JK
5.Arvid WESTERHögdalens JK
F18-48 (4)
1.Nanna BARAStaffanstorps JK
2.Melina BEISCHERBorlänge JK
3.Jenny JÖNSSONStaffanstorps JK
4.Isabella GHAZINOURUmeå JK
F18-52 (2)
1.Felicia GRANUDDLandvetter JK
2.Ellen STENBERGStaffanstorps JK
F18-63 (8)
1.Gretha ÖSTLINDAktiv Judo
2.Ingrid NILSSONFrövi JK
3.Nataly BAZANStockholms JK
3.Maja VOLL ERCOLINOStaffanstorps JK
F18-70 (4)
1.Denise MALMSTENOxelösunds JK
2.Agnes ERIKSSONBorlänge JK
3.Elina HERMANSSONVäxjö JK
4.Weronika MONTHANIK Södra
P18-55 (6)
1.Olle HERMODSSONStaffanstorps JK
2.Max CHRISTIANSSONGöteborgs JK
3.Rasmus LÖBERGLandvetter JK
3.David ARAMBUROLandvetter JK
P18-60 (5)
1.Benjamin GONZALEZOxelösunds JK
2.Erik PIRNTKETäby JK
3.William SJÖBLOMUppsala JK
4.Jack BERGSTRÖMNacka JK
5.Teodor KEIJSERJärfälla Judoklubb
P18-66 (11)
1.Kevin ASPELINIK Södra
2.Leo GRUBERStaffanstorps JK
3.Hannes WESSLENStaffanstorps JK
3.Linus JÖNSSONStaffanstorps JK
5.Elmo REBICMariestads JK
5.Björn HAGLANDFalu JK
7.Eiric AARDALSBAKKEÅkersberga JK
7.Anders BRISENHEIMIK Södra
P18-73 (4)
1.Pontus BLOMSTRANDIK Södra
2.Hugo GUSTAFSSONLandvetter JK
3.Liam SPIBEYUppsala JK
4.Simon LARSSONSödertälje JK
P18-81 (8)
1.Kalle BÅÅTHEIK Södra
2.Joel HEDENBLADAktiv Judo
3.Valter WOIVALINÅlands Judoklubb
3.Arvid PAGSTEDTFrövi JK
P18-90 (2)
1.Iosebi KHRATASHVILISPIF Judo
2.Martin VINELLNacka JK
D21-57 (4)
1.Gretha ÖSTLINDAktiv Judo
2.Melina ARAMBUROLandvetter JK
3.Mairäed MCBRETHTrollhättans JK
4.Hanna ÅSLUNDAlingsås JK
D21-63 (4)
1.Nataly BAZANStockholms JK
2.Maja VOLL ERCOLINOStaffanstorps JK
3.Nellie ERNSTAktiv Judo
4.Sirin CHEHABEDDINELidköpings Budoklubb
D21-70 (2)
1.Linn STENBERGStaffanstorps JK
2.Agnes ERIKSSONBorlänge JK
H21-55 (2)
1.Olle HERMODSSONStaffanstorps JK
2.Max CHRISTIANSSONGöteborgs JK
H21-66 (9)
1.Alfred HANSSONStaffanstorps JK
2.Hannes WESSLENStaffanstorps JK
3.Adam CHRISTIANSSONGöteborgs JK
3.Toni UUSITALOTikkurilan Judokat
5.Linus JÖNSSONStaffanstorps JK
5.Philip SJÖLANDERKarlstad JK
7.Mohammed OSMANSportpalatset Örebro Budo
7.Leo GRUBERStaffanstorps JK
H21-73 (9)
1.Gantulga DASHDORJSPIF Judo
2.Martin SÖDERBERGIK Södra
3.Pontus BLOMSTRANDIK Södra
3.Hugo GUSTAFSSONLandvetter JK
5.Kristoffer ANTFOLKÅlands Judoklubb
5.Simon LARSSONSödertälje JK
7.William LINDBLADLandvetter JK
7.Aleksi MIELTYTikkurilan Judokat
H21-81 (4)
1.Leonidas HYTÖNENIK Södra
2.Kalle BÅÅTHEIK Södra
3.Kevin ULMANFrövi JK
4.Joel HEDENBLADAktiv Judo
H21-90 (3)
1.Emil GLADKnivsta JK
2.Marcus KÄLLBERGJK Budo
3.Amer ALTAOWELSkövde JK
M12A-81 (3)
1.David HARALDSSONSportpalatset Örebro Budo
2.Mattias SKOGLUNDFrövi JK
3.Kaya SHEIKH HASSANArboga JK
HV-100 (3)
1.Pawel IZDEBSKITrollhättans JK
2.Mikael ANDERSSONLjusdals JK
3.Milan MILOSEVICSigtuna JK
M34A-73 (4)
1.Jimmy DECKERÅkersberga JK
2.Gustav DE AMARALÅkersberga JK
3.Jarmo KIVIHARJUVisby JK
4.Christian LEMONSödertälje JK
M34A-100 (2)
1.Dejan COLICNorrköpings JK
2.Roland NGWEE NGIJOLBålsta JK
HV-66 (5)
1.Peter IVARSSONOxelösunds JK
2.Carlos VALESAlingsås JK
3.David MEJIA RAMIREZEskilstuna JK
4.Andrea DE GIORGIOStockholms JK
5.Jim SANDBERGTrollhättans JK
HV-81 (4)
1.Peter VENSBERGNacka JK
2.Kenneth LARSSONSPIF Judo
3.Arne ERIKSSONSPIF Judo
4.Jonas ENGHAlingsås JK
D-63 (3)
1.Melina ARAMBUROLandvetter JK
2.Hanna ÅSLUNDAlingsås JK
3.Clara MAGNUSSONSPIF Judo
D+78 (2)
1.Ilse VUIJSTERS HAMMARSTRÖMVisby JK
2.Erika SVENSSONFärgelanda Judoklubb
H-ÖV (5)
1.Munkhtulga BATTOGTOKHTOKEI
2.Robin PERSSONGöteborgs JK
3.Milan MILOSEVICSigtuna JK
4.Dmytro PONCHEVSigtuna JK
5.Braulio SANCHEZGöteborgs JK
H-66 (6)
1.Adam CHRISTIANSSONGöteborgs JK
2.Alfred HANSSONStaffanstorps JK
3.Toni UUSITALOTikkurilan Judokat
3.Braulio SANCHEZGöteborgs JK
H-73 (9)
1.Martin SÖDERBERGIK Södra
2.Joel SIDEBÄCKUppsala JK
3.William LINDBLADLandvetter JK
3.Robin PERSSONGöteborgs JK
5.Jonas BACKLUNDIK Södra
5.Aleksi MIELTYTikkurilan Judokat
7.Anton BÄCKSTRÖMHögdalens JK
7.Antonius DEBURINUddevalla JK
H-81 (8)
1.Victor ALLANSSONÖstersunds JK
2.Leonidas HYTÖNENIK Södra
3.Patrik HURTIGSödertälje JK
3.Merab SARAULIGolden Gori
H-90 (9)
1.Daniel SJÖBLOMBorlänge JK
2.Emil GLADKnivsta JK
3.Jimmy ANDERSSONNorrköpings JK
3.Eddie KARLSSONKöpings JK
5.Kevin NESTORNorrköpings JK
5.Filip WIDERSTRÖMKöpings JK
7.Bartek LABERGHögdalens JK
7.Amer ALTAOWELSkövde JK