Södra Judo Open I 2020-01-25 Torvalla Haninge

Categories

Results

Struken (0)
U9-2 (4)
1.Bisan ABDALLFATAHBorlänge JK
2.Alexander BOUICHEIK Södra
3.Tim MAGNUSSONNorrköpings JK
4.Meja PETERSONFrövi JK
U9-3 (4)
1.Sarah LIMERICKHavsörnens JK
2.Alfred KARLSSONStockholms JK
3.Per KARUMOIK Södra
4.Frida ORRBOFrövi JK
U9-4 (3)
1.Adrian GÄLLMANFrövi JK
2.Levi BREDINIK Södra
3.Märta SVENSSON JOHANSSONHavsörnens JK
U9-5 (3)
1.Talal AMKIDHBorlänge JK
2.Alicia WIDHOLMHavsörnens JK
3.Filip NOVAKOVICIK Södra
U9-6 (3)
1.Theo CARTWRIGHTIK Södra
2.Emil LINDEFJÄRDIK Södra
3.Mikael LINDGRENSaltsjö JK
U9-1 (4)
1.Elliot ERIKSSONSaltsjö JK
2.Isak IVARSSONOxelösunds JK
3.Neliah NSUNDIIK Södra
4.Andre FODERUSStockholms JK
U11-2 (4)
1.Ruben GÄLLMANFrövi JK
2.Abdul hamid ALHLLAKBorlänge JK
3.Jette PETERSSkövde JK
4.Leonor FARHANDSigtuna JK
U11-3 (4)
1.Douglas NORDLUNDFrövi JK
2.Oscar BORINOxelösunds JK
3.Kacper CICHOSCHSödertälje JK
4.Majed ABDALLFATAHBorlänge JK
U11-4 (4)
1.Junie MATTSSONTrollhättans JK
2.Egon HÄGGSaltsjö JK
3.Lisa VESTINIK Södra
4.Hassan RASHEEDBorlänge JK
U11-5 (4)
1.Baker ALOMARBorlänge JK
2.Douglas ÖSTLINDKroppefjälls IF
3.Oskar EVANSSigtuna JK
4.Felix ERICSSONIK Södra
U11-6 (4)
1.Hilda SKOGLUNDFrövi JK
2.Sam COHENKnivsta JK
3.Max SEVERINSSONIK Södra
4.Niobe ARNELLHavsörnens JK
U11-7 (4)
1.Ahmad EMKIDEHBorlänge JK
2.Frans LILJENROTHFrövi JK
3.Melvin BERGLIOxelösunds JK
4.Isak ERICSSONIK Södra
U11-8 (4)
1.Shiraz IBRAHIMSöderhamns JK
2.Lova FÄLDTKnivsta JK
3.Alexander SOKOLOWSKIOxelösunds JK
4.Alvar FRANSSONIK Södra
U11-9 (4)
1.Milo FORSELLIK Södra
2.Leon MAGNUSSONNorrköpings JK
3.Tarek MOUREDBorlänge JK
4.Rickard HERLENIUSTäby JK
U11-1 (4)
1.Samir USMONOVTäby JK
2.Mohammad ALHALLAKBorlänge JK
3.Milio VACCI LAGERSTRÖMSolna Judo Club
4.Kai-li HÖGBACKKnivsta JK
U11-10 (4)
1.Cornelius ISBERGStockholms JK
2.Tim ÖBERG SELLSTONEIK Södra
3.Asadullah SULTANOVTrosa Vagnhärad kf
4.Olle ERIKSSONSPIF Judo
U11-11 (4)
1.Gurami TSIKLAURIStockholms JK
2.Elliot LARSSONKroppefjälls IF
3.Henning NORDIK Södra
4.Knut SJÖBERGTäby JK
U11-12 (4)
1.Bianca NORDLUNDFrövi JK
2.Tyra NORBERGEkerö Budo
3.Zahara GHARIRIBorlänge JK
4.Molly LINDSTRANDHavsörnens JK
U11-13 (4)
1.Elton LUNDHSaltsjö JK
2.Mohamad AMKIDHBorlänge JK
3.Liam LUNDBERGOxelösunds JK
4.Jón eskil THORGRIMSSONTäby JK
U11-14 (4)
1.Alvin THUNBERGOxelösunds JK
2.Adam TEPSUEVTäby JK
3.Evielle NSUNDIIK Södra
4.Tindra TAMMERTSigtuna JK
U11-15 (4)
1.Winston KARLSSONStockholms JK
2.Alvin KULLHAMMARSaltsjö JK
3.Märta FRIZELLSPIF Judo
4.Emma ILYUSHYNAIK Södra
U11-16 (4)
1.Ali GHARIRIBorlänge JK
2.Luka GIRDZIJAUSKASSolna Judo Club
3.Daniel SIMEONOVIK Södra
4.Adam AISAEVSPIF Judo
U11-17 (4)
1.Pelle LARSSONKroppefjälls IF
2.Ilija LABANSödertälje JK
3.Louis GIORGIIK Södra
4.Adam CHIMARTumba JK
U11-18 (3)
1.Linus LILJEQUISTOxelösunds JK
2.Amélie CANONNacka JK
3.Andréa RENFORSÅlands Judoklubb/FIN
F13-2 (5)
1.Ebba BRISTEDTTäby JK
2.Emma PETERSSkövde JK
3.Alva PAGSTEDTFrövi JK
4.Sofia JONSSONSödertälje JK
5.Hanna MATTSONIK Södra
F13-3 (4)
1.Mira KÖRDELTrollhättans JK
2.Vera KARLSSON/GÅRLIDJudo Arvika
3.Ester PAGSTEDFrövi JK
4.Olivia JANSSONSigtuna JK
F13-4 (5)
1.Elvira SKOGLUNDFrövi JK
2.Elektra GUGEAIK Södra
3.Liwia WALLINSPIF Judo
4.Tuva JOHANSSON WALDENSTRÖMHavsörnens JK
5.Isabella SÖDERHOLMNorrköpings JK
F13-1 (5)
1.Hilma WIIKSkövde JK
2.Anna GIORGIIK Södra
3.Elsa PETERSONFrövi JK
4.Linnéa BORINOxelösunds JK
5.Ariel BERNTSSON ANDERSSONNorrköpings JK
P13-2 (5)
1.Jakob IVARSSONOxelösunds JK
2.Lukas ALLEVÅGTrollhättans JK
3.Theo KÄRFSTEDTKristinehamns JK KFUM
4.Alvin VESTINIK Södra
P13-3 (5)
1.Daniil KARPOVÅlands Judoklubb/FIN
2.Sebastian SAMUELSSONSPIF Judo
3.Filip HOFLINIK Södra
4.Matheus JAKOBSSONKristinehamns JK KFUM
5.Jakob SVENSSONNorrköpings JK
P13-4 (5)
1.Hugo IVARSSONOxelösunds JK
2.Gabriel GEVRYIESigtuna JK
3.Vide KVIST SJUNNERYDIK Södra
4.Alexander SOMATumba JK
5.Eric SUNESSONSolna Judo Club
P13-5 (5)
1.Hampus EKHOLMSolna Judo Club
2.Simon HOLMBERGSolna Judo Club
3.Eliot HÄLLIK Södra
4.Leo COHENKnivsta JK
5.Alexander NILSSONSaltsjö JK
P13-6 (5)
1.Ali HAJIYEVFrövi JK
2.Nilo ERIKSSONSaltsjö JK
3.Agaton WAHLSTRÖMIK Södra
4.Nils PEDERSENSolna Judo Club
5.Sami CHIMARTumba JK
P13-7 (4)
1.Erik ROSENKRANSIK Södra
2.Edward ARWEBollnäs JK
3.Lucas IGELSTRÖMOxelösunds JK
4.Robin MATTSSONIK Södra
P13-9 (3)
1.Wilmer MATTSSONTrollhättans JK
2.Theo OLSSONSaltsjö JK
3.Lukas MAKHNOVStockholms JK
P13-1 (4)
1.Alexandr JÖNSSONSolna Judo Club
2.Elias DEMIRSödertälje JK
3.Zion JOHANSSONIK Södra
4.Lukas RISTRÖMOxelösunds JK
F15-44 (4)
1.Laura SCHNEIDERSödertälje JK
2.Tora ALTERSTENIK Södra
3.Ebba PETERSONFrövi JK
4.Sara HANSSONKnivsta JK
F15-48 (6)
1.Alma LENGYELIK Södra
2.Mira KÖRDELTrollhättans JK
3.Alva LARSSONTrollhättans JK
3.Klara HÖGBACKKnivsta JK
F15-52 (5)
1.Weronika GALATZIK Södra
2.Alvina WIIKSkövde JK
3.Marina MALLOUSTrollhättans JK
4.Amanda ORRBOFrövi JK
5.Jaana MARTIKAINENBålsta JK
F15-63 (3)
1.Vilja KÖRDELTrollhättans JK
2.Alice LÅNGKVISTÅlands Judoklubb/FIN
3.Sigrid LEDINFrövi JK
F15+63 (2)
1.Vilja KÖRDELTrollhättans JK
2.Linne'a GRANVOLDBorlänge JK
P15-38 (4)
1.Oscar ERIKSSONBorlänge JK
2.Linus NORLINSaltsjö JK
3.Felix CARLSSONSolna Judo Club
4.Danni FODERUSStockholms JK
P15-46 (4)
1.Alexander NORBERGIK Södra
2.Ahmad IBRAHIMSöderhamns JK
3.Daniel SAZONOVSPIF Judo
4.Edwin ALMSTEDTTumba JK
P15-50 (5)
1.Viktor BÅÅTHEIK Södra
2.Sixten DANIELSSONJudo Arvika
3.Djabrail IBRAGIMOVSöderhamns JK
4.Carl ORRBOFrövi JK
5.Malte HOFFMANNBålsta JK
P15-55 (7)
1.Luka ZIVANOVICSödertälje JK
2.August GAMRELLIK Södra
3.Axel WESTBERGSaltsjö JK
3.Vidar LOVANGLinköpings JK
P15-66 (5)
1.Samuel HOFLINIK Södra
2.Elias BERHQVISTJudo Club Sundsvall
3.Lukas KLEINKöpings JK
4.Paul AKAGBOBIFrövi JK
5.Cristian GHEORGHESödertälje JK
P15-73 (2)
1.Nikola COLICNorrköpings JK
2.Matti MARTIKAINENBålsta JK
F18-63 (3)
1.Vilja KÖRDELTrollhättans JK
2.Klara SJÖSTRÖMIK Södra
3.Röskva GOTTBERGÅlands Judoklubb/FIN
F18-70 (3)
1.Elin MARTIKAINENBålsta JK
2.Jennifer TÖRNROSBollnäs JK
3.Weronika MONTHANIK Södra
P18-55 (7)
1.Uno HELLMANFrövi JK
2.Soma SCHNEIDERSödertälje JK
3.Jonatan GEMBÄCKKnivsta JK
3.Tor LUNDSTRÖMOxelösunds JK
P18-60 (4)
1.Kim ASPELINIK Södra
2.Jonathan LINDBLOMTäby JK
3.Ebbe LEDINFrövi JK
4.Sixten SUNDBOMSolna Judo Club
P18-66 (7)
1.Rasmus JIMMERHOLTIK Södra
2.Björn HAGLANDFalu JK
3.Vincent LODHIFrövi JK
3.Aaron HÖÖKBålsta JK
P18-73 (4)
1.Kevin ASPELINIK Södra
2.Leonard MATTSSONÅlands Judoklubb/FIN
3.Kacper BORKOWSKISödertälje JK
4.Jonathan THYBERGIK Södra
P18-81 (5)
1.Valter WOIVALINÅlands Judoklubb/FIN
2.Albin MELLBERGNorrköpings JK
3.Teodor WALLÉNArboga JK
4.Max FREDRIXONStorfors JK
5.Edvin PERNÄNG THORMODSENSPIF Judo
P18+90 (2)
1.David VEZENKOSKINorrköpings JK
2.Artur BERGAREStorfors JK
D21-70 (2)
1.Weronika MONTHANIK Södra
2.Louise BJERSBOTäby JK
H21-73 (2)
1.Kevin ASPELINIK Södra
2.Luke WALMSLEYNacka JK
H21-81 (3)
1.Markus BENGTSSONNorrköpings JK
2.Valter WOIVALINÅlands Judoklubb/FIN
3.Albin MELLBERGNorrköpings JK
H21-90 (3)
1.Emil GLADKnivsta JK
2.Karl BÅÅTHEIK Södra
3.Martin VINELLNacka JK
HV-90 (3)
1.Jimmy ANDERSSONNorrköpings JK
2.Peter WENSBERGNacka JK
3.Andreas MESCHKENacka JK
HV-100 (3)
1.Dejan COLICNorrköpings JK
2.Milan MILOSEVICSigtuna JK
3.Emanuel NILSSONGöteborgs JK
D-63 (2)
1.Louise ENFORSNacka JK
2.Jojo STALKE NILSSONNorrköpings JK
GULCUP-2 (3)
1.Asror SaidrasolovIK Södra
2.Dacian SalajanSödertälje JK
3.Nadja LarssonNorrköings JK
GULCUP-3 (3)
1.Ariunzaya ODGIIVSPIF Judo
2.Peter EreendeeSPIF Judo
3.Sorina StanusSolna JK
GULCUP-4 (4)
1.Erdenemunkh MunkhbatSPIF Judo
2.Khusniddin ArtikovIK Södra
3.Ella RehbinderNacka JK
4.Dennis SimeonovIK Södra
GULCUP-5 (4)
1.Artikov KhusanIK Södra
2.Luka MakharashviliIK Södra
3.Venjamin VELIEVSPIF Judo
4.Amra GanbatSPIF Judo
SN-2 (4)
1.Stefan RUDHEDENIK Södra
2.Bernabe ORELLANAIK Södra
3.Ernst CEDERHOLMIK Södra
4.Barsam ZAKERIIK Södra
SN-3 (5)
1.Christian JOHANSSONIK Södra
2.Paul AKAGBOBIFrövi JK
3.Gabriel SIRÉNEkerö Budo
4.Axel FORSSELLIK Södra
5.Daniel SJÖBLOMIK Södra
SN-4 (3)
1.John BJÖRKLUNDFrövi JK
2.Johan HÖRNFELDTVasastadens Handikapp JK
3.Erik WEYANDÅlands Judoklubb/FIN
SN-5 (4)
1.Rasmus PETTERSSONFrövi JK
2.Ludwig RÖSSELHARTHIK Södra
3.Leo TELLANDERIK Södra
4.Hubert GALATZIK Södra
SN-6 (5)
1.Amanda ORRBOFrövi JK
2.Sofie LERINIK Södra
3.Rebecka MÅRTENSSONJönköpings JK
4.Carolina GUSTAFSSONIK Södra
5.Nils TELLANDERIK Södra
H-81 (6)
1.Patrik HURTIGSödertälje JK
2.Leonidas HYTÖNENIK Södra
3.David FORSBERGBålsta JK
3.Markus BENGTSSONNorrköpings JK
H-90 (3)
1.Karl BÅÅTHEIK Södra
2.Emil GLADKnivsta JK
3.Björn NILSSONNorrköpings JK
GULCUP-1 (4)
1.Ahror SaidrasolovIK Södra
2.Khatira VELIEVSPIF Judo
3.Simon NovakovicIK Södra
4.Elina SirolaNacka JK
SN-1 (3)
1.Pelle BRISENHEIMIK Södra
2.Michaela JOHANSSONIK Södra
3.Johanna SJÖSTRANDIK Södra