Södra Judo Open III 2019-10-12 Torvalla Haninge

Categories

Results

Struken (0)
U9-2 (4)
1.Isak DESROSESKnivsta JK
2.Samir USMONOVTäby JK
3.Adrian GÄLLMANFrövi JK
U9-3 (3)
1.Sam COHENKnivsta JK
2.Lukas MILICEVICIK Södra
U9-4 (3)
1.Asadullah SULTANOVTrosa Vagnhärad kf
2.Tim ÖBERG SELLSTONEIK Södra
U9-1 (4)
1.Lev FOMENKOStockholms JK
2.Mayme ROCHAJärfälla Judoklubb
3.Meja PETERSONFrövi JK
U11-2 (4)
1.Oscar EVANSSigtuna JK
2.Douglas NORDLUNDFrövi JK
3.Zion JOHANSSONIK Södra
U11-3 (4)
1.Troy LOWTONSaltsjö JK
2.Charlie KÄLLFELTSPIF Judo
3.Benjamin LODHIFrövi JK
4.Isak ERICSSONIK Södra
U11-4 (4)
1.Melvin BERGLIOxelösunds JK
2.Astrid MATTSSONÅlands judoklubb
3.Ayane SMITHTäby JK
U11-5 (4)
1.Filip HOFLINIK Södra
2.Isak VON BOTHMERTäby JK
3.Bianca NORDLUNDFrövi JK
U11-6 (4)
1.Cornelius ISBERGStockholms JK
2.Anna GIORGIIK Södra
3.Love TELANDERNacka JK
4.Theo KÄRFSTEDTKristinehamns JK KFUM
U11-7 (4)
1.William TAMMINENÅkersberga JK
2.Gurami TSIKLAURIStockholms JK
3.Knut SJÖBERGTäby JK
U11-8 (4)
1.Alexander SOMATumba JK
2.Alvin KULLHAMMARSaltsjö JK
3.Olle GLADERFrövi JK
U11-9 (4)
1.Ebba BRISTEDTTäby JK
2.Tindra TAMMERTSigtuna JK
3.Hanna MATTSSONIK Södra
U11-1 (4)
1.Ludvig MOLANDERSPIF Judo
2.Ruben GÄLLMANFrövi JK
3.Lukas RISTRÖMOxelösunds JK
U11-10 (4)
1.Mohammed ALDEKTrosa Vagnhärad kf
2.Elliot ERIKSON-MALMBORGTäby JK
3.Godfrey MAKAYAKristinehamns JK KFUM
U11-11 (4)
1.Agaton WAHLSTRÖMIK Södra
2.Ludwig SKARINNorrköpings JK
3.Felicia NORDLUNDÅlands judoklubb
U11-12 (5)
1.Nils PEDERSENSolna Judo Club
2.Temunjin MOLOMTumba JK
3.Linus LILJEQUISTOxelösunds JK
4.Aleksandr KALINOVSKIYJärfälla Judoklubb
F13-2 (4)
1.Laura SCHNEIDERSödertälje JK
2.Sofia CORDOVAStockholms JK
3.Ester PAGSTEDTFrövi JK
F13-3 (5)
1.Mira KÖRDELTrollhättans JK
2.Maja FLYGARELinköpings JK
3.Alicia NORSTRÖMIK Södra
4.Ebba PETERSONFrövi JK
F13-4 (4)
1.Hanna BABULFATHIK Södra
2.Liwia WALLINHavsörnens JK
3.Elvira SKOGLUNDFrövi JK
F13-5 (3)
1.Minna HOLZSödertälje JK
2.Tuva JOHANSSON-WALDENSTRÖMHavsörnens JK
F13-1 (3)
1.Alice sloth HANSENBRØNSHØJ JUDO CLUB
2.Alva PAGSTEDTFrövi JK
P13-2 (5)
1.Oscar ERIKSSONBorlänge JK
2.Linus NORLINSaltsjö JK
3.Malte RIBBINGUppsala JK
4.Felix CARLSSONSolna Judo Club
P13-3 (5)
1.Hugo IVARSSONOxelösunds JK
2.Leo PEHRSONIK Södra
3.Malcolm ANDERSSONSödra Sandby JK
4.Leo FERNHOLMNacka JK
P13-4 (5)
1.Marsel THIMOROVStockholms JK
2.Örn EIRFJELLSaltsjö JK
3.Simon HOLMBERGSolna Judo Club
4.Erik EKBERGOxelösunds JK
P13-5 (5)
1.Nikoloz GURULIStockholms JK
2.Alexander NORBERGIK Södra
3.Hampus EKHOLMSolna Judo Club
4.Leo COHENKnivsta JK
P13-6 (5)
1.Vincent LUNDBERGStockholms JK
2.Viktor BÅÅTHEIK Södra
3.Isak WERNERTumba JK
4.Carl ORRBOFrövi JK
P13-7 (5)
1.Ali HAJIYEVFrövi JK
2.Kalle MATTSSONStockholms JK
3.Erik ROSENKRANSIK Södra
P13-8 (4)
1.Samuel HOFLINIK Södra
2.Florin-cristian GHEORGHESödertälje JK
3.Olle NILSSONUppsala JK
P13-1 (5)
1.Samir POBLOCKIStockholms JK
2.Daniil KARPOVÅlands judoklubb
3.Alan SATUYEVGävle Judo Club
4.Sebastian SAMUELSSONSPIF Judo
F15-36 (2)
1.Alice sloth HANSENBRØNSHØJ JUDO CLUB
F15-40 (4)
1.Tara BABULFATHIK Södra
2.Sofia CORDOVAStockholms JK
3.Laura SCHNEIDERSödertälje JK
F15-44 (3)
1.Tora ALTERSTENIK Södra
2.Annie HERMANSSONSolna Judo Club
F15-48 (3)
1.Alma LENGYELIK Södra
2.Alvida ÖSTERMANTäby JK
F15-63 (4)
1.Nicola POBLOCKAStockholms JK
2.Vilja KÖRDELTrollhättans JK
3.Vanessa ROSBÄCKÅlands judoklubb
F15+63 (2)
1.Fiona NIKULAÅlands judoklubb
2.Linnea GRANVOLDBorlänge JK
P15-42 (3)
1.Nikoloz GURULIStockholms JK
2.Oscar ERIKSSONBorlänge JK
P15-46 (9)
1.Tara BABULFATHIK Södra
2.Vincent LUNDBERGStockholms JK
3.Kacper LEMPICKIJönköpings JK
3.Bengt HELLSTRÖMRättviks JK
5.Tom ÖBERG KULLENBERGNacka JK
5.Abdo MUTRANIK Södra
7.Daniel SAZONOVSPIF Judo
7.Henning ANDERSSON BRESKYBålsta JK
P15-50 (8)
1.Luka ZIVANOVICSödertälje JK
2.Vidar LOVANGLinköpings JK
3.Lechao MOSESSONIK Södra
3.Matti HELLBLOMUppsala JK
P15-55 (7)
1.Ville MATTSSONStockholms JK
2.Kim ASPELINIK Södra
3.Peter SCHYLDTTäby JK
3.Uno HELLMANFrövi JK
P15-60 (6)
1.Rasmus HÅKANSONUppsala JK
2.Samuel HOFLINIK Södra
3.Elias BERGQVISTJudo Club Sundsvall
3.Vide SALOMONSONUppsala JK
P15-66 (6)
1.Rasmus JIMMERHOLTIK Södra
2.Abdullah SATUYEVGävle Judo Club
3.Isac MILTONTäby JK
3.Ilya MYADININSPIF Judo
P15+73 (3)
1.Kacper BORKOWSKISödertälje JK
2.Teodor WALLÉNArboga JK
F18-70 (4)
1.Nicola POBLOCKAStockholms JK
2.Fiona NIKULAÅlands judoklubb
3.Vilma ÖBERGStockholms JK
P18-50 (3)
1.Kacper LEMPICKIJönköpings JK
2.Karl KANGASTäby JK
P18-55 (6)
1.Kim ASPELINIK Södra
2.Uno HELLMANFrövi JK
3.Sixten SUNDBOMSolna Judo Club
3.Ville MATTSSONStockholms JK
P18-60 (4)
1.Miljohn MAXLINStockholms JK
2.Oscar GUSTAVSSONKristinehamns JK KFUM
3.Ebbe LEDINFrövi JK
P18-66 (7)
1.Björn HAGLANDFalu JK
2.Eiric AARDALSBAKKEÅkersberga JK
3.William SJÖBLOMUppsala JK
3.Rasmus JIMMERHOLTIK Södra
P18-73 (5)
1.Alibin MÄNTYLAUppsala JK
2.Kevin ASPELINIK Södra
3.Tome BOKOFOSPIF Judo
4.Fabian EROSSONKöpings JK
P18-81 (5)
1.Karl BÅÅTHEIK Södra
2.Liam SPIBEYUppsala JK
3.Tor BLOMDAHLSPIF Judo
4.Valter WOIVALINÅlands judoklubb
P18+90 (4)
1.Josef KRATSASHVILISPIF Judo
2.Kalle LINDROTHRättviks JK
3.Kevin KJELLDALHKorpehôla JK
H21-73 (3)
1.Martin SÖDERBERGIK Södra
2.Tome BOKOFOSPIF Judo
H21-81 (3)
1.Leonidas HYTÖNENIK Södra
2.Karl BÅÅTHEIK Södra
M12A-73 (4)
1.David HARALDSSONSportpalatset Örebro Budo
2.David FORSBERGBålsta JK
3.Marc VAN DEN BOSSCHEStockholms JK
M12B-81 (2)
1.Konstsntin KARPOVÅlands judoklubb
2.Mattias SKOGLUNDFrövi JK
M34B-81 (3)
1.Peter WENSBERGNacka JK
M34A-90 (2)
1.Hans HEDVALLFrövi JK
HV-73 (3)
1.Jarmo KIVIHARJUVisby JK
2.Lars ELIASSONTäby JK
H-73 (3)
1.Martin SÖDERBERGIK Södra
2.Robin PERSSONGöteborgs JK
H-81 (9)
1.Leonidas HYTÖNENIK Södra
2.Patrik HURTIGSödertälje JK
3.Kevin PETTERSSONUppsala JK
3.Saauli MERABGolden Gori
5.Gregory KLEINSödertälje JK
5.Mohamed ACHMAWIUppsala JK
7.Dennis STRANDBorlänge JK
7.Adrian QUINTEROSolna Judo Club
H-100 (5)
1.Emil GLADKnivsta JK
2.Josef KRATSASHVILISPIF Judo
3.Daniel SJÖBLOMBorlänge JK
4.Batsuuri KHURELCHUULUNSPIF Judo
H+100 (2)
1.Aleksandre ZAALISHVILIGolden Gori